PDA

Versiunea completa : spitale boli de oase in mangalia

ciobanu ioana
10.12.2009, 17:35:06
buna.este cineva din mangalia sau care a auzit de spitalul de boli de oase din mangalia?mi-a recomandat dr de familie sa merg acolo cu bebe dar nu mi-a dat mai multe detalii.exista asa ceva ca eu nu am gasit nimic pe net?

Cristina41975
10.12.2009, 17:35:07
In mangalia stiam ca au sectie de traumatologie si recuperare neuromotorie la municipal foarte buna... in urma cu ceva timp era singura din tara, si mai era si un sanatoriu balnear si de recuperare ... Unde te-a trimis medicul? Daca dai mai multe amanunte poate ai mai multe raspunsuri!

ciobanu ioana
10.12.2009, 18:12:27
fetita mea are 6 luni si are un picior mai scurt.medicul nu mi-a dat alte detalii in afara de:du-te la mangalia la spitalul de boli de oase.cand o sa mai merg la el o sa-i cer mai multe detalii ca nu am aflat mare lucru.asta dupa sarbatori

bia79
11.12.2009, 14:42:36
buna ! eu sunt din mangalia.nu stiu de ce ti-a recomandat special acest spital.aici este si un sanatoriu balnear foarte bun.daca fetita ta are aceasta problema presupun ca are nevoie de operatie, dupa care probabil ceva recuperare ...iti recomand in special pe dl doctor donica, este un medic foarte bun,are si cabinet particular, o sa-ti las la sfarsit si numarul lui de telefon sau pe dl. doctor buga ( scuze, nu le mai stiu prenumele lor in acest moment).insa te anunt de acum ca trebuie sa vii pregatita... si sufleteste si cu buzunarul....stii asa ca la doctor, mai ales daca esti de mai departe fata de mangalia...in fine...sper ca-ti este de folos numarul acesta de telefon, poate te va ajuta cu ceva...0241754684(fix-ul de la cabinet ) si 0744399277, mobilul.sanatate multa !

ciobanu ioana
11.12.2009, 15:19:59
buna bia si multumesc mult pt.detalii.sper sa-mi foloseasca mai ales ca nu cunosc pe nimeni in mangalia si sunt de destul de departe ca sa ma duc pana acolo fara nici un folos.fetita mea nu are nevoie de operatie doar de gimnastica foarte multa pentru ca diferenta nu este chiar mare(jumatate de centimentru).dr de aici m-a trimis la mangalia pt ca ar fi cel mai bun spital di tara care se ocupa cu asa ceva si sa consult totusi si medicii de acolo.asa ca dupa sarbatori mai fac o vizita la dr.de familie si ii cer mai multe detalii sa stiu exact unde sa ma duc.sunt constienta ca trebuie sa depun mult efort sa trec peste toate astea si sa fiu cat mai puternica si sufleteste si cu "buzunarele",dar sunt optimista si cu ajutorul lui d-zeu vom trece cu bine peste toate.

marcella
13.12.2009, 20:15:40
buna Ioana,intr-adevar ai fost bine directionata,in Mangalia sunt cele mai bune centre de recuperare,este spitalul de oase , hotelul Paradiso fostul hotel Mangalia si Balnearul Mangalia.La hotel Paradiso este un centru de recuperare unde domnul profesor IORDAN MARIAN face treaba buna.Contacteaza-l spune-i ce problema ai si el te va indruma exact ce sa faci.poate obtii un bilet de tratament si te si cazezi la acelasi hotel unde este baza.NR lui de tel.este 0724572935.Sanatate si ai incredere,aici esti pe maini bune,vin oameni din toata tara si nu numai.

ciobanu ioana
28.12.2009, 23:07:41
ms marcela,m-a ajutat mult mesajul tau