PDA

Versiunea completa : medici in ploiesti

brunnetta
12.03.2010, 11:58:29
buna
as vrea sa imi spuneti daca ati fost la dr cremeneanu nina sau munteanu daniela dr ginecologi ,in ploiesti,si ce parere aveti
nu stiu la care sa merg
astept pareri
multumesc

patibuz
12.03.2010, 11:58:30
Am fost la dr Cremeneanu cand eram mai tanara, nu am nascut cu dumneaei, dar mi-a lasat o impresie f buna. Pb e ca dansa e la maternitatea din Campina si dc vrei sa nasti cu ea, tre sa te duci acolo. Dr Munteanu la fel nu serveste maternitatea din Ploiesti, s-a mutat la Bucuresti, aici are numai cabinet particular, si nu o poti contacta pt urgente decat daca mergi acolo. In sch, este o dr f buna, am o prietena care a nascut cu ea si e f multumita, a urmat-o la Bucuresti. Daca vrei maternitate Ploiesti, sunt multi dr buni, dar bani trebuie peste tot, sa stii: Cernat, Fusu, Luchian, Boeru etc... Nu intreba prea multi oameni ca vei obtine multe pareri contradictorii si te ametesti... Eu personal am nascut cu Fusu de 2 ori, nu au fost pb, am fost f f f multumita! Multa sanatate!

brunnetta
12.03.2010, 12:43:13
multumesc mult ptr raspuns

jonela
18.05.2010, 17:36:14
Buna,
Sunt in 30 de saptamani si pana acum am fost la un medic din Polizu. As vrea sa caut un medic din Ploiesti pt ca cel de la Polizu nu face cezariana la cerere. Mi-a fost recomandata Oana Ghiculescu din Ploiesti. stiti ceva despre ea? Astept pareri? Cum sunt conditiile maternitatii din Ploiesti?
Va multumesc